?

E-Ticaret Web Sitesi


E-ticaret için ihtiyacınız olan her şey.

E-ticaret yazılımları alanında 20 yıllık tecrübemiz ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümler üretiyoruz.

140+ Ücretsiz ve Kullanıma Hazır Tema

Ücretsiz sunulan eticaret temaları arasından işiniz için en uygun olanı seçip, dilediğiniz gibi düzenleyip, sizi ve markanızı yansıtan bir sanal mağaza oluşturabilirsiniz.

Bankalar ve Ödeme Sistemleri

Tüm bankaların sanal posları ve bir çok alternatif ödeme yöntemi IdeaSoft e ticaret yazılımı ile birlikte entegre gelir. Başvurunuzu yapıp dilediğiniz seçenek ile ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Gelişmiş Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

IdeaSoft e ticaret sitesi yazılımı, SEO dostu arayüzü ve Rakip SEO Analizi, SEO Analiz Modülü gibi sadece IdeaSoft'ta bulunan modülleriyle kusursuz bir eticaret sitesi hazırlamanızı sağlar.

Mobil Uyumlu Site ve Mobil Yönetim Paneli

Tüm cihazlar ile uyumlu çalışan bir online satış sitesine sahip olabilir, ücretsiz sunulan IdeaSoft Mobil Admin Uygulaması ile de sitenizi mobilden yönetip düzenlemelerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Pazaryeri Entegrasyonları

E-ticaret sitenizdeki ürünlerinizi otomatik olarak Gittigidiyor, Hepsiburada n11 ve Amazon’da yer alan dükkanınıza aktarıp, bir çok kanal üzerinden ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz.

Kargo Entegrasyonları ve IdeaSoft'a Özel Anlaşmalı Fiyatlar

En çok tercih edilen kargo firmaları ile tam entegre çalışan entegrasyonlar sayesinde zamandan kazanınırken, IdeaSoft müşterilerine özel sağlanan indirimli fiyatlardan faydalanın.

Satışlarınızı Katlayacak Pazarlama Araçları

Gelişmiş promosyon ve kampanya modülleri ile ihtiyaç duyduğunuz her an satışlarınızı artırmak adına yeni satış stratejileri planlayarak müşterilerinize avantajlar sağlayabilirsiniz.

Fark Yaratan Sosyal Medya Uygulamaları

Whatsapp Sipariş, Facebook Store gibi sosyal medya pazarlama araçları sayesinde ürünlerinizi sosyal platformlarda yayınlayabilir ve siteniz için ekstra satış kanalları yaratabilirsiniz.